APLIKACJA
COMARCH ERP XT

DLA MIKRO FIRM

Aplikacja Comarch ERP XT jest to program pozwalający na prowadzenie firmy w prosty i intuicyjny sposób. Jest przeznaczony głównie dla mikro firm, które dopiero rozpoczynają działalność lub chcą zmienić program na bardziej przystępny i umożliwiający obsłużenie bieżącej działalności firmy. Program Comarch ERP XT nie wymaga instalacji na serwerze lub komputerze stacjonarnym, do codziennej pracy wymagana jest tylko przeglądarka internetowa.

wdrożenia comarch xt

POZNAJ NASZE PAKIETY

Faktury Faktury + Księgowość Faktury + Magazyn Faktury + Magazyn + Księgowość

Moduł Faktury

pozwala przede wszystkim na wystawianie faktur sprzedaży oraz ewidencję faktur zakupu. Pozwala również na kontrolę rozliczeń z kontrahentami. Przeznaczony jest głównie dla firm usługowych nie prowadzących kontroli stanów magazynowych towarów.

Moduł Magazyn

pozwala na kontrolę stanów magazynowych wybranych towarów za pomocą metody FIFO.

Moduł Księgowość

umożliwia prowadzenie w firmie rozliczeń z Urzędem Skarbowym na podstawie Księgi podatkowej, oraz ewidencję podatku od towarów i usług w rejestrach VAT dzięki czemu możliwe jest wygenerowanie deklaracji VAT-7. Dodatkowo moduł ten pozwala na ewidencję wynagrodzeń pracowników.

pakiety comarch xt

Wypróbuj Comarch ERP XT za darmo!

SYSTEM
COMARCH ERP OPTIMA

DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

Comarch ERP Optima to zintegrowany system informatyczny klasy ERP, stworzony przez polską firmę Comarch S.A. z Krakowa. Program dedykowany jest dla małych i średnich firm z każdej branży, od firm usługowych poprzez firmy handlowe na produkcyjnych skończywszy. Comarch ERP Optima ma budowę modułową, co pozwala na jego łatwą rozbudowę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dużym atutem programu jest jedna baza danych, dzięki czemu wszelkie dane wprowadzane do systemu w jednym module są widoczne w pozostałych modułach korzystających z tych danych (kontrahenci, towary, dokumenty itp.). Wdrożenia ERP wymagają odpowiedniego przygotowania i procesu. Prowadzimy profesjonalne wdrożenia Optima CDN w Rzeszowie i okolicach, zapewniamy także serwis ERP Optima.

wdrożenia comarch optima

 Optima w chmurze

W chmurze wygodniej

System poza wersją stacjonarną instalowaną na sprzęcie komputerowym klienta jest dostępny również w wersji usługowej znajdującej się w bezpiecznej infrastrukturze firmy Comarch. Logowanie do programu odbywa się za pośrednictwem Internetu z dowolnego miejsca. Comarch ERP Optima w chmurze jest obecnie bardzo popularnym sposobem użytkowania aplikacji. W znaczącym stopniu pozwala Klientowi ograniczyć koszty ponoszone na zakup sprzętu komputerowego oraz koszty z tytułu aktualizacji oprogramowania. Klienci którzy korzystają z modelu usługowego automatycznie otrzymują wszelkie aktualizacje programu bez jakiejkolwiek własnej ingerencji oraz ponoszenia kosztów z tego tytułu.

Comarch Asysta

COMARCH Asysta

Comarch Asysta jest to gwarancja na oprogramowanie w ramach której klient otrzymuje dostęp do wszystkich uaktualnień, bazy wiedzy znajdującej się na Indywidualnych Stronach Klientów jak i również wsparcia merytoryczno-technicznego specjalistów firmy Comarch. Klient kupując program Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej otrzymuje usługę Comarch Asysta, na okres 12 miesięcy. Natomiast w przypadku Comarch ERP Optima w wersji usługowej klient posiada Comarch Asystę przez cały okres użytkowania systemu w ramach miesięcznej opłaty abonentowej za moduły Comarch ERP Optima.

schemat comarch optima

Zamów już dziś Comarch ERP Optima!

SERV4B Sp. z o.o.

ul. Załęska 63b
35-322 Rzeszów

 

NIP: 8133698311
REGON: 181168740