Ogranicz koszty własnej serwerowni

razem z Serv4B

img hosting

Tradycyjna serwerownia to spory koszt nie tylko urządzeń aktywnych, ale również energii elektrycznej, miejsca i zasobów ludzkich.

Pomożemy Ci zwiększyć wydajność, dostępność i bezpieczeństwo Twoich systemów, a przy okazji pozbędziesz się wysokich kosztów utrzymania serwerowni.

Firma Serv4B przygotowała specjalną usługę wynajmu środowiska serwerowego w postaci maszyn wirtualnych. Twoje dane znajdą się w bezpiecznym datacenter na terenie Rzeszowa, a ich wysoką dostępność zapewni zespół inżynierów monitorujących systemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

ikona 2

SZYBKI CZAS REAKCJI I NAPRAWY W PRZYPADKU AWARII

Nasze środowisko IT jest na bieżąco monitorowane przez zespół inżynierów. Dzięki temu każda awaria bądź nieprawidłowość jest natychmiastowo naprawiana.

BRAK KOSZTU ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Klient nie ponosi żadnych kosztów dodatkowych. Pracująca serwerownia pobiera duże ilości prądu dzięki hostingowi możemy zaoszczędzić te pieniądze.

ikona 3
ikona 4

BRAK KOSZTÓW OBSŁUGI SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH

System klimatyzacji, gwarantowanego zasilania czy kontrola dostępu wymaga regularnej weryfikacji i serwisu. Hosting pozwala zrezygnować z tych systemów.

BRAK POTRZEBY UTRZYMANIA ZESPOŁU IT

Klient nie potrzebuje zasobów ludzkich, których zadaniem będzie monitoring środowiska serwerowego. Informatycy mogą skupić się na poprawie bezpieczeństwa środowiska bądź rozbudowie systemów, a nie na utrzymaniu dostępności serwerów.

ikona 5
ikona 6

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

Zastosowanie wysokiej klasy zabezpieczenia głównego data center oraz monitoring 24/7 gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

PROSTY I TANI SCENARIUSZ ROZBUDOWY

Jeśli Klient potrzebuje dodatkowych zasobów, może je w prosty sposób uzyskać. Nie ma potrzeby zakupu nowego, mocniejszego sprzętu, a wystarczy jedynie dobrać dodatkowe parametry tj. dodatkowe procesory, pamięć RAM czy pojemność dysków.

ikona 7
ikona 8

GWARANCJA WYSOKIEJ DOSTĘPNOŚCI

Szybki czas reakcji i naprawy pozwala zagwarantować wysoką dostępność usług. W ramach usługi realizowana jest również kopia zapasowa, która daje pewność szybkiego odzyskania.

WSPÓLNIE ZADBAJMY O NASZĄ PLANETĘ

Działając razem, zużywamy mniej energii elektrycznej i ograniczamy emisję CO2 do atmosfery. Nie musimy również utylizować licznego sprzętu po zakończeniu jego cyklu życia.

ikona 9
ikona 10

A RODO? GWARANTUJEMY PEŁNĄ
ZGODNOŚĆ Z PRZEPISAMI

Wszelkie wymagania rozporządzenia o ochronie danych są spełnione. Wysoki poziom zabezpieczeń, możliwość weryfikacji zasobów, dokładna wiedza na temat fizycznej lokalizacji oraz jasno określony zakres czynności przetwarzania w połączeniu z umową podpowierzenia danych osobowych to gwarancja zgodności z przepisami.

ikona 11
SERV4B Sp. z o.o.

ul. Załęska 63b
35-322 Rzeszów

 

NIP: 8133698311
REGON: 181168740